Амаль Клуні надасть юридичну підтримку жертвам воєнних злочинів в Україні

Новости
31.03.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
У команді юристів з прав людини
ПОДЕЛИТЬСЯ

Міжнародна правова група Legal Task Force буде вирішувати проблеми українців, які постраждали від воєнних злочинів. Про це повідомили в Офісі генерального прокурора.

У команді фахівців є правозахисниця Амаль Клуні. Вона працюватиме безоплатно: надасть консультації, представить українців у цивільних і кримінальних справах, дасть юридичні настанови. Британська юристка зайняла посаду у суді ООН у 2004 році. Протягом своєї кар'єри працює у сфері міжнародного права і захисту прав людини. Серед її клієнтів — колишня прем'єр-міністерка України Юлія Тимошенко, колишній президент Мальдівської Республіки Мохамед Нашид, а також журналістка з Азербайджану Хадіджа Ісмаїлова. 

Legal Task Force намагатиметься отримати репарації у національних юрисдикціях. До правової групи також входять королівський радник Річард Гермер, очільниця Інституту прав людини Міжнародної асоціації юристів Філіппа Вебб, колишній голова Верховного суду Сполученого Королівства лорд Нойбергер та інші.

 

 

Читайте також: ООН розпочала видачу виплат внутрішнім переселенцям. Як і де отримати кошти

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.06.2022
FROLOV
Світшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).