Лієв Шрайбер, американський актор та співзасновник ініціативи BlueCheck Ukraine, став амбасадором UNITED24

Новости
07.07.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
За напрямом «Медична та гуманітарна допомога»
ПОДЕЛИТЬСЯ

5 липня президент України Володимир Зеленський провів онлайн-зустріч із Лієвом Шрайбером. Організація BlueCheck Ukraine розпочинає співпрацю з платформою UNITED24, щоб якомога ефективніше залучати донорські кошти. 

Лієв Шрайбер, відомий голлівудський актор, п’ятиразовий номінант на «Золотий глобус» і триразовий номінант на «Еммі», має українське коріння — його дідусь емігрував із села на півдні України на початку ХХ століття. З перших днів війни Шрайбер почав допомагати Україні. У березні ця підтримка переросла в благодійну ініціативу BlueCheck Ukraine. За 4 місяці роботи BlueCheck Ukraine профінансувала програми психологічної підтримки, евакуацію понад 20 тисяч дітей-сиріт з інтернатів, дитячих будинків Харківської, Дніпровської, Чернігівської, Одеської, Миколаївської областей, надала ґранти для фінансової підтримки понад 700 родин та для відкриття нового центру з помешканням для біженців у Львові.

«Ми впевнені, що українці краще знають, яка саме допомога їм потрібна, — сказав Шрайбер під час ZOOM-зустрічі з президентом України. — Ми зацікавлені у співпраці з UNITED24, щоб допомога напряму потрапляла в Україну. Щоб кошти не затримувалися десь на рахунках за кордоном, а рятували життя та були використані на справжні потреби українців».

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі зазначив:

«Зараз дуже складний період, навіть складніший, ніж на початку війни. Тому що люди і в певних регіонах України, і в певних регіонах Європи починають втомлюватися від війни. Тож нам дуже потрібна підтримка від таких відомих людей, як ви, Лієве, які б нагадували, що війна далека від завершення. І що вона ведеться за наші спільні цінності, за демократію, яка є важливою як для України, так і для світу».

За два місяці роботи платформи United24 загальна сума благодійних внесків перетнула позначку 75 млн доларів, або понад 2,2 млрд грн. Про це повідомила пресслужба платформи.

 

Читайте також:

Кейт Бланшетт стала продюсеркою фільму про життя Харкова під час війни

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).