Animals and war in Ukraine: UAnimals відкрив у Гаазі виставку, присвячену тваринам на війні в Україні

Новости
22.08.2022
ТЕКСТ: Анастасія Поляк
ПОДЕЛИТЬСЯ
Кадри з постраждалими на війні тваринами
ПОДЕЛИТЬСЯ

У минулу суботу, 20 серпня, всеукраїнський гуманістичний рух UAnimals відкрив у Гаазі виставку Animals and war in Ukraine, де представили фотографії тварин і людей на війні. Знімки були зроблені Русланом Горовим, Костянтином та Владою Ліберовими, Оленою Тітою та Олегом Перевєрзєвим. Відвідувачі матимуть змогу дізнатися про різні історії тварин, які постраждали від російської агресії.

Повномасштабна війна розкрила очі світу на велику кількість жорстокості й злочинного поводження російських військових по відношенню до українців, їхніх міст, майна. Загарбники знищують все живе, зокрема страждають від їхніх дій і тварини”, — розповідають організатори виставки.

Як зазначає команда UAnimals, місце для проведення виставки було обране символічно, адже кожен українець очікує на новий Гаазький трибунал, на якому судитимуть усіх відповідальних за війну в Україні. 

За пів року війни росіяни обстріляли два десятки притулків, три зоопарки і знищили в буквальному сенсі мільйони тварин. Ми хочемо, щоб світ почув і про цей злочин. Злочин, що обов'язково буде покараний”, — додають організатори на інстаграм-сторінці UAnimals.

Виставка триватиме впродовж 10 днів, у період 20-30 серпня, з 12:00 до 18:00. Місцем для проведення обрали ANNA Vastgoed & Cultuur, KV02 — Korte Vijverberg. Вхід на виставку вільний, проте організатори просять не забувати робити донати для порятунку тварин.

Читайте також: "Настане час": Lida Lee і ще понад 40 знаменитостей записали пісню до Дня Незалежності України

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).