Як це було: Відкриття фотовиставки художниці Анастасії Губської Sanity Oblivion

Новости
30.08.2021
ПОДЕЛИТЬСЯ
Страх і переживання в яскравих барвах
ПОДЕЛИТЬСЯ

В галереї Spivakovska ART:EGO culture center відкрилася персональна фотовиставка художниці Анастасії Губської Sanity Oblivion, яка триватиме до 7 вересня включно. 

Анастасія Губська

Проєкт художниця створювала на самоті з чималим доважком депресії в непростий для всього людства час — робота над портретами припала на період першого, досить суворого, локдауна в США. Авторка вирішила переосмислити  колективне відчуття втрати здорового глузду, страху, внутрішніх переживань й трансформувати його в яскраві твори мистецтва.

"Я стала заплющувати очі й в’являти предивний світ снів, розмаїтих барв і дивоглядних фей, навертаючи в уяву спогади про твори мистецтва, що їх бачила в житті, та враження з відвідин різних мистецьких і музичних фестивалів, подорожей різними країнами, пізнання різних мистецьких течій та культур. Я прагнула показати приховану сутність людини, її вміння, почуття, бажання, світ навколо, прагнення до свободи та самовираження, що глибоко ховається в кожному, часто так і не проявляючись. Ми обростаємо умовностями, проте життя сповнене різних барв та відтінків, але яких кольорів до нього додати, обирати самостійно кожному",розповідає художниця.

Ліка Співаковська, галеристка: “Наша галерея перетворилася на якийсь космічний літак, який мандрує у майбутнє завдяки світлу та цим просто неймовірним роботам”.

Для створення робіт, що увійшли до проєкту Sanity Oblivion, використано автопортрети художниці. Образи, вбрання та make-up належать задуму автора. Фінальний вигляд робіт було оформлено за допомогою інструментів Adobe Photoshop.

Проєктам Губської притаманне прикрашене копіювання дійсності: вона її препарує, результатом чого стає те, як заданий нею настрій передається глядачеві. Бо його емоційний відгук — єдине, на що розраховує авторка, пропонуючи на розгляд результати своєї творчості. 

Анастасія Губська з подругами

Художниця ZINAIDA та Оля Дьякова СЕО Фонду Девіда Лінча

ZINAIDA та Ярослава Бойко

Анастасія Губська та Ліка Співаковська
Ольга Дьякова Вікторія Клімова Ольга Федоровська Ксенія Кучеренко Марися Томашевська Губська Анастасія та художниця ZINAIDA справа - Ліка Співаковська СЕО галереї Олеся Аврааменко Анастасія Губська та Лариса Коцюба із донькою Художник Віталій Кіріченко Стиліст Сергій Матковський та Губська Анастасія Рудник Наталія, Олена Шатоха, Олексій Биков Стиліст Сергій Матковський Олена Льовочкіна та Анастасія Губська

Читайте также: Під час Тижня моди в Нью-Йорку відкриється виставка стрітстайл-фотографій Білла Каннінгема

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).