В Америці відкрили платформу Angel For Fashion, спеціально для українських дизайнерів

Новости
10.05.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Аби підтримати економіку України
ПОДЕЛИТЬСЯ

У США свою роботу розпочала платформа Angel for Fashion, яка має на меті підтримати українську фешн-індустрію. На сайті представлено понад 30 національних брендів. Також користувачі можуть ознайомитися з історією модної марки, переглянути її останні кампейни й, звичайно, зробити замовлення. Доставку Angel for Fashion зробили безкоштовною по всьому світу, окрім росії та білорусі.

Так, на платформі Angel for Fashion вже представлено зухвалі сукні від Frolov, шкіряні козаки Kachorovska, структуровані луки від Valery Kovalska, шовкові хустки Oliz, сукні-комбінації дизайнерства Ельвіри Гасанової та ще багато інших брендів.

Частина з представлених на сайті дизайнерів ніколи не переставали малювати, шити й проєктувати, навіть коли їхня країна зазнавала ракетних обстрілів. Інші ж переорієнтували свою місію, аби допомогти українській армії та цивільним.

За словами засновниці Angel for Fashion Джен Сідарі, ідея заснувати онлайн-платформу з продажу колекцій українських брендів прийшла до неї у лютому цього року. Тоді Джен представляла п’ять національних модних марок у Західному Голлівуді. Їхня демонстрація відкрилася 23 лютого, за день до початку повномасштабного вторгнення рф.

«Багато хто з вас спостерігає за мужністю та силою українського народу, який чинить опір і відстоює свої цінності. Ми тут, щоб познайомити вас зі ще однією дивовижною силою в Україні — їхньою феноменальною індустрією моди. Вони надихаючі, сміливі, й ви побачите, як їхні цінності відбиваються у моді», — вважає засновниця платформи Джен Сідарі.

Читайте також: Бренд CHAKSHYN представив благодійний проєкт THE CAPITAL OF FREEDOM

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).