Антон Птушкін звернувся до росіян, щоб розповісти, де він був останні 8 років

Новости
12.03.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
8 років російської військової агресії на території України
ПОДЕЛИТЬСЯ

Український блогер-мандрівник та колишній ведучий шоу “Орел і решка” Антон Птушкін записав звернення до своїх російських фанатів та підписників. Його метою було відповісти на популярне питання, ініційоване машиною пропаганди (за допомогою інформаційної брехні) серед російського населення: "А де ви були останні вісім років?" Птушкін вкотре спробував донести правду про події в Україні з 2014 року. 

"Я родом з Луганська, я прожив у ньому більшу частину життя. Луганськ – це мій дім, який у 2014 році в мене забрали. У вас колись забирали дім?" – розпочав свою розповідь Антон.

 

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 

Допис, поширений Anton Ptushkin (@ptuxerman)

Немає чого додати до слів Антона! Крім того, що нам дуже шкода, коли в часи інтернету і повної інформаційної незалежності кожного користувача українцям доводиться розвіювати невимовно абсурдні міфи для 144 мільйонів людей, яких, з їхньої мовчазної згоди, тягнуть на дно, без аквалангів.  

 

Читайте також: 

«Паляниця»-project: Як групі ізраїльських волонтерів у Львові вдається діставати ліки з-за кордону і рятувати українських пацієнтів

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.06.2022
FROLOV
Світшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).