Banda Agency отримала каннського "Срібного лева" у категорії Design за брендинг Чорнобильської зони

Новости
23.06.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Ключова подія для креативників
ПОДЕЛИТЬСЯ

Кейс брендингу Чорнобильської зони отримав "Срібного лева" у категорії Design (Creation of a New Brand Identity) на одному з найбільших та найпрестижніших світових фестивалів реклами The Cannes Lions International Festival of Creativity 2022. Це другий "Срібний лев" в історії України та другий лев для Banda Agency.

Міжнародний фестиваль Cannes Lions ("Каннські леви") — ключова подія для креативників, на якій обирають найкращі роботи у сфері реклами та визначають міжнародні тренди.

«Сьогодні кожна перемога України дуже важлива і вона звучить у рази голосніше, ніж будь-коли. Увага всього світу зараз прикута до України, і для нас це унікальна можливість розповісти, наскільки ми сильна, смілива, креативна та відкрита нація. Це шанс показати рівень мислення, інновацій та креативу в нашій країні. Ми дуже розраховуємо на цю увагу та вдячні за міжнародне визнання і підтримку — це допоможе Україні здобути найголовнішу перемогу, перемогу у війні», — зазначив креативний директор Banda Паша Вржещ.

У 2021 році агентство Banda розробило брендинг Чорнобильської зони відчуження, щоб привернути увагу до цієї дуже особливої зони. Наприкінці лютого 2022 року російські війська вторглися в Україну та окупували непрацюючу Чорнобильську атомну електростанцію. Весь світ знову уважно почав стежити за ситуацією навколо Чорнобиля. Поки триває війна, ризики на АЕС дуже високі. Важливо нагадати про історію Чорнобиля, наслідки трагедії для всього світу та не допустити повторення.

 

Читайте також:

Архітектор Норман Фостер показав свою концепцію розвитку генерального плану Харкова

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).