Барак Обама поділився списком улюблених фільмів та книг 2022 року

Новости
27.12.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Традиційний рейтинг від екс-президента США
ПОДЕЛИТЬСЯ

Барак Обама опублікував список улюблених фільмів та книг 2022 року. До щорічної авторської добірки увійшли книги та фільми, які вразили колишнього президента у минаючому році. “Я завжди з нетерпінням чекаю нагоди поділитися з вами своїми улюбленими книгами, фільмами і музикою. Дайте мені знати, на які книги я маю звернути увагу у 2023 році", — написав Барак.

До переліку, що складається із 13 книг, увійшла остання книга його дружини Мішель Обами "Світло, яке ми несемо". У списку Барака Обами також можна знайти "Довіру" автора Ернана Діаса, "День звільнення" Джорджа Сондерса та "Школу добрих матерів" Джессамін Чан.

Далі політик перейшов до добірки улюблених фільмів: "Цього року я бачив кілька чудових фільмів — ось деякі з моїх улюблених". До списку увійшли фільми "Королева-воїн", "Після сонця", "Все всюди й одразу", "Кращий стрілець: Маверік", "Тілл" та ще 12 фільмів.

З повним списком фаворитів колишнього президента можна знайти в його Твіттері.

 

Читайте також: Ембер Герд погодилася сплатити $ 1 мільйон Джонні Деппу через справу з наклепом

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).