Збір на протез військовому: BetterMe створили благодійну колекцію

Новости
15.08.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Всі виручені кошти спрямують на благодійність
ПОДЕЛИТЬСЯ

Компанія Better Me презентує нові спортивні костюми для жінок і чоловіків із благодійною ціллю. Весь прибуток від продажу дропу передадуть ініціативі Esper for Ukraine. Ці кошти спрямують на встановлення українському військовому біонічної руки Esper Hand виробництва Esper Bionics.

Олексій служив танкістом у Збройних Силах України, а в травні цього року його бойову машину уразили. Військовий врятувався, проте отримав контузію та втратив праву руку. Протез Esper Hand дозволить Олексію легше відновитися після травми.

«Для нас важливо допомогти постраждалим пройти реабілітацію й отримати найсучасніше рішення, що створюється українцями для українців. Наша місія — повертати ампуті звичний спосіб життя, щоб вони могли взяти чашку, нарізати яблуко, займатися спортом і робити будь-що до чого звикли», — зазначає Анна Белєванцева, співзасновниця й СОО Esper Bionics. 

Серед жіночої лінійки колекції Creating Power Within представлені топ, укорочений топ, майка та кофта на блискавці. До чоловічої увійшли футболка, шорти й штани. Також речі прикрашені українським прапором і гербом. Розмірна сітка речей — від XS до 2XL.

Читайте також: BEVZA випустили лімітовану колекцію прикрас у рамках міжнародного благодійного проєкту.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).