Бейонсе й Adidas припиняють співпрацю

Новости
24.03.2023
ТЕКСТ: Анастасія Поляк
ПОДЕЛИТЬСЯ
Після майже п’яти років роботи
ПОДЕЛИТЬСЯ

Американська співачка й кількаразова володарка премії “Ґреммі” Бейонсе припиняє співпрацю з компанією Adidas. Про це журналу The Hollywood Reporter повідомило джерело, близьке до цієї ситуації.

У 2018 році Бейонсе перезапустила свою лінійку спортивного одягу Ivy Park у творчому партнерстві з Adidas. Разом у співпраці з брендом співачка розробила нові моделі взуття й колекції одягу. Проте тепер між Бейонсе й компанією спортивного одягу виникнули серйозні розбіжності в поглядах, і співачка, ймовірно, планує надалі сама розвивати свій бренд і відновити власну творчу свободу. 

Бейонсе представила Ivy Park ще у 2016 році. Тоді це було спільне підприємство співачки з сером Філіпом Гріном і його брендом Topshop. Їхня співпраця звершилася через два роки, і з 2018 Бейонсе повністю володіє правами на Ivy Park. 

Артистка представила свою останню спільну колекцію з Adidas під назвою Park Trail у Дубаї наприкінці січня 2023 року, за день до її грандіозного виступу на відкритті готелю The Atlantis Royal. 

 

Читайте також: Тейлор Свіфт представила одразу чотири нові пісні

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
05.09.2023
Louis Vuitton
Кавовий сет Monogram Flower Tile
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).