Кліп Onuka представлений у 4 номінаціях шорт-листа Berlin Fashion Film Festival

Новости
12.06.2018
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

Кліп на трек Vidlik гурту ONUKA увійшов у чотири категорії шорт-листа Berlin Fashion Film Festival (BFFF). У номінації «Краще музичне відео» робота відзначена наряду з кліпами Katy Perry та Ry X.

Цього року журі BFFF розглянуло 985 робіт, серед яких було відео на композицію Vidlik гурту Onuka. За результатом кліп увійшов у шорт-лист зі 150 робіт і був відмічений у категоріях «Кращий новий артист» (Best Emerging Artist), «Краще музичне відео» (Best Music Video), «Художник-постановник» (Production Design) і «Стайлінг» (Styling).

«Круто, коли робота української команди отримує визнання за межами нашої країни. Знайти себе в шорт-листі BFFF – ознака того, що ми рухаємося в правильному напрямку. Так, попереду ще багато роботи. Але, коли тільки в одному місті з тобою працюють такі профі своєї справи, як Patoka Studio чи Radioaktivefilm, правда є стимул робити свою справу з кожним днем все краще», – Ната Жижченко, лідерка гурту ONUKA.

Нагадаємо, що відео на трек Vidlik з однойменного міні-альбому групи вийшло навесні 2016 року. За весь час існування кліп зібрав понад 4 мільйонів переглядів на YouTube, а сам альбом очолив європейські чарти iTunes. Відео стало першою спільною роботою групи та української режисерки Анни Бурячкової. Над продакшеном працювала компанія Radioaktivefilm, арт-дирекшеном займалася Patoka Studio, а за стиль і мейкап відповідали Patoka Studio та Erteqoob.

7-й за рахунком BFFF відбудеться 12-13 липня в столиці Німеччини. Тоді ж і стануть відомі імена переможців конкурсної програми. З міжнародним складом журі можна ознайомитися на сайті.

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
19.05.2019
Prada
Шляпа
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).