Відео дня: перший трейлер українського фантастичного фільму “Бобот та Енергія Всесвіту”

Новости
22.05.2018
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

“Бобот та Енергія Всесвіту” — новий фільм, знятий режисером Максимом Ксьондою та студією Mental dRive за підтримки Держкіно України. Картина розповідає історію 12-річного хлопчика на ім'я Вадик (Віктор Григор’єв) та трансформаторної будки, яка несподівано виявила ознаки життя. Вони разом мають врятувати Землю від катастрофи — у будь-який час у всіх населених пунктах планети з незрозумілих причин може зникнути електроенергія. Хлопчик та будка вирушають назустріч серйозним випробуванням, щоб битися зі всемогутнім Злом і запобігти катастрофі, що має величезні масштаби і незворотні, трагічні наслідки. 

“Створюючи Всесвіт Бобота, ми хотіли показати звичні для нас речі під іншим кутом. Наприклад, що трансформатор може бути захисником Землі, а машини для сміття — зовсім не машинами для сміття. Наш фільм — це новий Всесвіт, в який зможуть гратися наші діти”, — коментує режисер Максим Ксьонда.

“Українське кіно приємно дивує новими ідеями та різноманіттям жанрів. Я впевнений, що цей фільм ще раз доведе усім, що ми можемо змагатися на рівних зі світовим кінематографом”, — доповнює голова Держкіно Пилип Іллєнко. 

Увесь фільм, включно зі спецефектами, створюється в Україні. Сценарій до фільму написав Іван Тимшин, а увесь музичний супровід — Олег Михайлюта ("Фагот"). Цікаво зазначити, що такої кількості комп’ютерної графіки, яка буде у фільмі, — а це понад 50 % екранного часу — ще не бачила жодна українська стрічка за всю історію існування вітчизняного кінематографу. 

“Цей фільм стане випробуванням для усієї VFX-індустрії, адже його повністю роблять наші спеціалісти. Окрема подяка нашим партнерам: Держкіно, УкрЕнерго, діджитал-оператору lifecell і торговій марці STRUM, без яких цей фільм не відбувся б”, — розповідає продюсер Олексій Москаленко.

Прем'єра фільму запланована на 30 серпня 2018 року. ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
19.04.2019
OBERIG твоєї весни
Підвіска із коллекції "Моя земля"
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).