Тімоті Шаламе та Рейчел Рассел у нових кадрах фільму Луки Гуаданьїно Bones and All

Новости
28.07.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Від режисера "Назви мене своїм ім’ям"
ПОДЕЛИТЬСЯ

У Мережі з’явилися нові кадри довгоочікуваного фільму Bones and All, у головних ролях з Тімоті Шаламе та Рейчел Рассел. Над режисурою кінокартини працював Лука Гуаданьїно, який раніше вже співпрацював з Тімоті у проєкті "Назви мене своїм ім’ям". Про це повідомляє видання Hypebae.

Фільм Bones and All буде знято за однойменною книгою письменниці Камілли Деанджелес. Картина розповість історію кохання героїні на ім’я Марен, яка весь час блукає у пошуках кращого місця для життя, та невиправного бродяги Лі. Парі доведеться шукати своє призначення у суспільстві та відстоювати свої права на свободу.

"Є щось, що мене приваблює у людях, які живуть на узбіччі суспільства. Я люблю цих персонажів. Мене цікавлять їхні емоційні мандрівки. Я хочу побачити, де для них приховуються можливості, заплутані у неможливості, з якою вони стикаються. Цей фільм для мене — міркування про те, хто я і як мені подолати те, що я відчуваю", — розповідає Лука Гуаданьїно.

Читайте також: Фільм Антоніо Лукіча "Люксембург, Люксембург" покажуть на 79-му Венеційському кінофестивалі

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).