Netflix оголосив дату виходу п’ятого сезону серіалу “Корона”

Новости
27.09.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Прем’єра відбудеться в листопаді
ПОДЕЛИТЬСЯ

Новий сезон серіалу про життя королівської родини “Корона” вийде 9 листопада. Про це Netflix оголосив на глобальній події Tudum, де були представлені усі майбутні серіали кіностудії.

П’ятий сезон серіалу розповідатиме про події 1990-х років. У ньому будуть висвітлені труднощі, з якими довелося зіштовхнутися у шлюбі принцу Чарльзу та принцесі Діані, їхнє розлучення, а також смерть Леді Ді у 1997 році. У короткому тизері до нового сезону можна побачити, як Діана та Чарльз готуються до інтерв’ю про розлучення.

У ролі принца Чарльза дебютує Домінік Вест, Імелда Стонтон зіграє королеву Єлизавету II, а принцесою Діаною на екранах виступить Елізабет Дебікі. До акторського складу також долучилися Джонатан Прайс (принц Філіп), Леслі Менвілл (принцеса Маргарет), син Домініка Веста, Сенан Вест (принц Вільям), Олівія Вільямс (Камілла Паркер Боулз) і Тедді Хоулі та Вілл Пауелл (принц Гаррі).

П’ятий сезон серіалу стане передостаннім. Зйомки шостого поки були припинені після смерті королеви Єлизавети II.

Читайте також: Джейкоб Елорді з’явиться на екранах у ролі Елвіса Преслі в новому байопіку від Софії Копполи

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).