“Бачення метелика”: трейлер фільму про життя аеророзвідниці після полону

Новости
14.02.2023
ТЕКСТ: Ірина Задорожна
ПОДЕЛИТЬСЯ
“Делікатний і тонкий роздум про війну”
ПОДЕЛИТЬСЯ

Arthouse Traffic опублікували трейлер фільму “Бачення метелика”. Стрічка є повнометражним дебютом українського режисера Максима Наконечного та вийде в прокат 6 квітня. Сюжет картини розповість історію аеророзвідниці з позивним “Метелик”, яка повертається з полону. У новому житті її чекають рідні, друзі, побратими та коханий. Однак нове життя приносить і нові виклики.

Головну роль у фільмі зіграє Ріта Бурковська (“Парфенон”). Також у фільмі з’являться Любомир Валівоць, Мирослава Витриховська-Макар та Наталка Ворожбит.

“Дебютний повнометражний фільм українського режисера Максима Наконечного, знятий ще до російського вторгнення на його Батьківщину — це чутлива, детальна медитація про війну та її вплив на психіку людей і націй”, — пишуть в Screen Daily.

“Бачення метелика” дебютував на Каннському кінофестивалі, де отримав тривалі овації від глядачів. Саме в Каннах команда стрічки провела акцію на підтримку України — кінематографісти вийшли на червоний хідник під звук сирени, а очі закрили символом перекресленого ока, імітуючи знак неприйнятного контенту для соцмереж. Фільм також здобув нагороду на Одеському міжнародному кінофестивалі — Найкращий український повнометражний фільм.

 

Читайте також: “Пошта любові до ЗСУ”: ілюстратори створили листівки для збору на дрони

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).