Chanel відзначає 90-річчя високого ювелірного мистецтва у новій книзі

Новости
05.12.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Архівні кадри та історія народження Haute Joaillerie
ПОДЕЛИТЬСЯ

Нова книга Chanel святкує 90 років з дати виникнення напрямку високого ювелірного мистецтва у стінах бренду. Том, що налічує 528 сторінок, випущено на честь 90-річчя з моменту, як Габріель Шанель представила свої перші діамантові прикраси. Випуск видання під назвою Chanel Haute Joaillerie очікується в грудні. 

Зображення виробів ювелірного мистецтва займають почесне місце серед ілюстрацій до книги. Спершу зображено предмети колекції Bijoux de Diamants 1932 року, розроблені самою Шанель, більшість з яких було розібрано або втрачено з часом. Відблиском цього знакового для дому надбання є остання колекція «1932», представлена в травні минулого року і розроблена директором студії, майстром Патрісом Легеро.

Ще одна визначна пам’ятка – намисто «55,55» з досконалим діамантом восьмикутної форми вагою 55,55 карата. Дизайн витвору відзначив сторіччя знакового парфуму №5.

Чотири розділи книги занурюють у джерела, символи та дух модного дому. Дизайни витончених витворів досліджуються за допомогою текстів і зображень. Ілюстрації взято з архівів Chanel, включаючи підготовчі ескізи та фотографії. На сторінках книги з'являться також архівні фотографії Карла Лагерфельда, Маріо Тестіно, Патріка Демаршельє, Горста П. Горста, Сари Мун і Домініка Іссерманна.

Chanel Haute Joaillerie спочатку буде випущено у Франції та Великій Британії в грудні. У січні книгу можна буде придбати у Китаї, Південній Кореї та Японії, а у США видання стане доступне у березні.

Читайте також: Louis Vuitton демонструє міцні зв’язки моди з мистецтвом на виставці Art Basel у Маямі

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).