Колекція українського сучасного мистецтва включена до зібрання Центру Помпіду

Новости
18.02.2021
ПОДЕЛИТЬСЯ
Роботи будуть представлені на масштабній виставці
ПОДЕЛИТЬСЯ

Український клуб колекціонерів сучасного мистецтва протягом двох останніх років вів тісне співробітництво та перемовини з експертною комісією про включення робіт українських художників до колекції Центру Жоржа Помпіду в Парижі.

До акції долучилися такі організації, як Український клуб колекціонерів сучасного мистецтва, Колекція Гриньових (Grynyov Art Collection), Музей Харківської школи фотографії (MOKSOP), Тетяна та Євгеній Павлови, Зенко Автаназів, Леонід Комський, Семен Кантор, Юрій Когутяк, Андрій Адамовський, Вадим Мороховський, Євгеній Деменюк, Тетяна Осадча, Володимир Шпільфогель.

Велика частина переданої до Центру Помпіду підбірки – фотографії, а саме більше 130 робіт, що представляють зріз Харківської школи фотографії 1970-х – 2010-х рр., подаровані Колекцією Бориса та Тетяни Гриньових та Музеєм Харківської школи фотографії. Відтепер до постійної колекції Центру Помпіду включені твори таких харківських авторів, як Віктор та Сергій Кочетови, Олег Мальований, Євгеній Павлов, Роман Пятковка, Юрій Рупін, Сергій Солонський, Олександр Супрун та група «Шило» (Сергій Лебединський, Владислав Краснощок, Вадим Трикоз).

Подаровані роботи будуть представлені на масштабній виставці сучасного українського мистецтва в Центрі Жоржа Помпіду, що запланована на 2021 рік.

Читайте також: В Центре Помпиду представят книгу "Перманентная революция" о современном украинском искусстве

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).