В Україні створили комікс для дітей, який пояснить, як поводитися з вибухонебезпечними предметами

Новости
18.04.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
"Мінна безпека не без ПЕКа"
ПОДЕЛИТЬСЯ

Українське видавництво "Ранок" разом з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій випустили комікс для маленьких українців. Книга "Мінна безпека не без ПЕКа" пояснить, як поводитися з вибухонебезпечними предметами. Про це йдеться на офіційному сайті міністерства України.

За словами представників управління, тема поводження з вибухівками особливо актуальна, адже велика частина нашої країни ще залишається замінованою. "Діти – особлива аудиторія. Їм необхідні роз’яснення в доступній формі, що таке базові правила поведінки і як діяти в разі виявлення мін та інших вибухонебезпечних предметів", — говориться у заяві Міністерства реінтеграції.

Варто зазначити, що комікс "Мінна безпека не без ПЕКа" містить QR-коди, за посиланнями на які діти зможуть перевірити свої знання. Також книга містить корисні відеоролики з поясненнями. Завантажити комікс можна за посиланням.

Читайте також: На базі 5-го пологового будинку в Києві відкрилося тимчасове відділення "Лелека"

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).