Повна легкість: Coperni створили сумку майже повністю з повітря

Новини
05.03.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Виготовлена з матеріалу НАСА
ПОДЕЛИТЬСЯ

Бренд Coperni не перестає дивувати фешн-спільноту, експериментуючи з матеріалами й поєднаннями моди та науки. Від сумки Swipe Bag із метеорита до моменту з «рідкою» сукнею на Беллі Гадід — дизайнерський тандем Себастьєна Меєра й Арно Ваяна продовжує створювати вірусні новації. Напередодні показу нової колекції в Парижі Coperni представили ще одну інновацію — сумку Air Swipe, створену на 99% з повітря.

Новинка, що має форму іконічної овальної лінійки бренду, виготовлена з наноматеріалу кремнезему, аерогелю НАСА. Це найлегший твердий матеріал на планеті — тож Air Swipe вагою 33 грами складається майже повністю з повітря та лише з 1% скла. Національне управління з аеронавтики та дослідження космічного простору США використовує цей наноматеріал для захоплення зоряного пилу, адже він витримує екстремальну спеку, як-от 1200° Цельсія та тиск, що в 4000 разів перевищує його вагу.

Сумка Air Swipe є найбільшим об’єктом, створеним із наноматеріалу космічної технології й була розроблена професором, митцем і творцем цього аерогелю Іоаннісом Міхалудісом. Вона також з’явилася в межах показу колекції Coperni осінь-зима 2024/2025, натхненному науково-фантастичними фільмами та конспірологічними теоріями.

Наскільки практична сумка Air Swipe та що вона може вмістити? Хоч її потрібно носити в спеціальному кейсі, під своїм інстаграм-дописом Coperni зазначили: «Вона може вмістити iPhone». 

Читайте також: Стрітстайл натхнення: що одягають гості Тижня моди в Парижі

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).