Принцеса Анна вручила Деніелу Крейгу лицарський орден

Новости
19.10.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Таким званням, за сюжетом бондіани, був нагороджений герой актора
ПОДЕЛИТЬСЯ

Британського актора Деніела Крейга нагородили лицарським орденом Святих Михайла та Георгія. Відзнаку знаменитості особисто вручила принцеса Анна. За сюжетом фільмів про Джеймса Бонда головний герой картини носив такий самий орден, як і Деніел Крейг.

Про нове звання британського актора стало відомо з офіційної сторінки Букінгемського палацу в інстаграмі. Лицарський орден Деніел Крейг отримав на знак подяки за внесок у розвиток кінематографа Великої Британії.

Це не перша нагорода, отримана актором від Букінгемського палацу. Напередодні прем’єри фільму "007: Не час помирати" Деніел Крейг був удостоєний звання почесного командувача Королівського флоту, як і головний персонаж бондіани.

Деніел Крейг знімався у фільмах про Джеймса Бонда протягом останніх 15 років. Актор виконував роль у бондіані з 2006 по 2021 рік. За цей час було знято п’ять фільмів про "агента 007". Роль Джеймса Бонда принесла Деніелу Крейгу десять номінацій у престижних кінопреміях.

Читайте також: Ріанна записала одразу два саундтреки до сиквелу "Чорної пантери"

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).