Пряме включення в інстаграмі: Девід Бекхем показав, як працює Харківський перинатальний центр за умов війни

Новости
21.03.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Футболіст підтримує Україну разом із UNICEF
ПОДЕЛИТЬСЯ

Британський футболіст Девід Бекхем закликав своїх підписників допомогти Україні та перерахувати будь-яку суму у фонд UNICEF, а також подякував їм за те, що вже вдалось придбати необхідне медичне кисневе обладнання для регіонального перинатального центру у Харкові. У якості відеопідтвердження Девід віддав на 24 години свої сторіз керівниці установи – Кондратовій Ірині Юріївні. "Вона допомагає жінкам народжувати, – розповідає Бекхем у своєму зверненні. – У сторіз можна дізнатися більше про дивовижну роботу, яку робить Ірина та інші медичні працівники для порятунку життів в Україні".

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 

Публикация от David Beckham (@davidbeckham)

 

Ірина провела екскурсію бомбосховищем, куди за умов війни перевели всіх майбутніх мам та новонароджених малюків. Адже російська армія продовжує обстрілювати цивільні установи й знаходитися в звичайному приміщенні центру небезпечно.


Лікарка розповіла, що, на жаль, новонароджених з інтенсивної терапії неможливо перенести до бомбосховищ, адже вони потребують догляду у спеціальних підключених боксах. Зараз, окрім керівництва центром, вона також працює педіатром-анестезіологом, займається розвантаженням гуманітарних посилок, логістикою та надає психологічну підтримку своїм пацієнткам.


В сторіз знялась одна з породіль – Яна. Її син Михайло народився 25 лютого, на другий день війни, і у нього виявили проблеми з дихальними шляхами. Зараз йому ліпше, але дім родини зруйновано і вони не мають куди повернутися.

Читайте також: Подружжя Бекхемів разом з UNICEF збирають кошти для України

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).