Фонд з допомоги дітям-переселенцям Deeds4kids святкує річницю

Новини
05.05.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Рік важливої роботи
ПОДЕЛИТЬСЯ

Вже рік фонд працює з підлітками, що вимушено залишили Україну через війну  – допомагає отримати якісну освіту, адаптуватись до нових умов та зберегти національну ідентичність, надає психологічну допомогу та підтримку.

“За цей час наша команда розробила та реалізувала низку освітніх та соціальних проєктів для 600+ підлітків з України у 7 країнах світу, а саме: 250+ годин психологічної арт-терапії в рамках проєкту “LIFE SKILLS & ART” у 5 країнах Європи, навчання у онлайн та офлайн форматах у Канадських школах. Спільно з організацією Childhood Without War ми розробили і реалізували напрямок Deeds4Orphans – серію модулів «Ким я хочу стати? Сучасні креативні професії» для дітей-сиріт, яких було переміщено разом із дитячими будинками у Туреччину. Дітки обмежені у пересуванні, але завдяки нашим навчальним програмам знайомляться з сучасними професіями та можуть спробувати себе на практиці дистанційно, а деякі навіть вже отримали стажування у IT компанії.  На базі нашого сайту ми запустили освітній напрямок EduChances, а також платформу психологічної підтримки, де зібрали психологів, що працюють з підлітками.” – коментують співзасновниці фонду Deeds4kids Наталія Большакова та Ніна Васадзе.

В рамках одного з напрямків, LIFE SKILLS & ART, який щомісяця проводиться в різних країнах Європи, фонд спільно з українським брендом одягу MUST HAVE,  випустив благодійний дроп – ’GOODS DEEDS FOR REFUGEE KIDS’, що складається з 300 футболок. Усі вони прикрашені малюнками підлітків, які були створені в межах одного із проєкту LIFE SKILLS & ART. Ці Ілюстрації не тільки відображають спогади та переживання пов’язані з подіями в країні, а й передають емоції українських дітей, які зіштовхнулися з викликами повномасштабної війни.

Придбати футболки та підтримати українських підлітків-переселенців можна на сайті бренду MustHave. А на сайті Deeds 4kids – дізнатися більше інформації про доступні освітні можливості й безоплатну психологічну підтримку для підлітків за кордоном.

‘Лавочка’

Анія Агапова, 11 років (з Києва)

Агнія намалювала пусту лавку влітку під час повітряної тривоги. Найбільше сумує за татом, друзями та собакою. Мріє про мир і повернення додому.

‘Берег Дніпра’

Богдан Савченко, 16 років (із Запоріжжя)

‘На малюнку зображений я, що сиджу на березі Дніпра в моєму місті й граю на гітарі. Я сумаю за домом і хотів би повернутися в мирний і спокійний час’, – розповідає автор.

‘Сова’

Артем Орлов, 12 років (з Тернополя) 

Найбільше Артем тужить за родиною та друзями, які перебувають в Україні. Мріє про завершення війни, а також аби вони з мамою та сестрою мали своє житло за кордоном.

‘Кінь у лісі вночі’

Юліанна Свириденко, 16 років (з Києва)

Авторка малюнку сумує за Києвом, друзями й батьками, які залишились у рідному місті. Найбільша мрія – щоб закінчилася війна та можна було повернутися додому.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).