Доступна мода: показ Diesel зможуть відвідати всі охочі

Новости
26.07.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Безплатні квитки на шоу будуть доступними у вересні
ПОДЕЛИТЬСЯ

Досяжність і глобалізація моди — кредо креативного дизайнера Diesel Гленна Мартенса, починаючи з 2020 року, коли він посів цю корпоративну позицію. Бренд знову запрошує всіх охочих на показ колекції весна-літо 2024 на Тижні моди в Мілані. 

Нова презентація одягу спрямована на відтворення успіху колекції весна-літо 2023, коли Diesel також зробив відвідування доступним — тоді шоу безплатно змогли побачити тисячі людей.

«Цим відкриттям ми хочемо привнести енергію, яку тільки люди, які люблять бренд або зацікавлені в тому, що буде далі, можуть додати до модного показу», — зазначив Мартенс перед попереднім показом.

Студенти, фанати моди та робіт Гленна Мартенса зможуть отримати квиток 6 вересня на вебсайті бренду. Також доступною буде трансляція показу на діджитал-каналах.

Традиція досяжної моди прослідковується до показу бренду Yeezy Каньє Веста у 2016 з понад 20 тисячами глядачами, коли продаж квитків відбувався у вільному форматі. Також у 2018 на свій дебютний показ чоловічого одягу Louis Vuitton Вірджил Абло запросив тисячі студентів-художників.

Читайте також: В Україні пройде 20-й Odessa Fashion Week.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).