Імператор моди: дивимося перший трейлер серіалу про Карла Лагерфельда

Новини
13.03.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Грандіозні вечірки, любовні протистояння та гламур
ПОДЕЛИТЬСЯ

Стрімінговий сервіс Disney+ презентував перший трейлер серіалу «Стати Карлом Лагерфельдом» про культового німецького дизайнера Карла Лагерфельда. Роль майбутнього креативного директора Chanel, Fendi й Chloé, відомого образом із темними протисонцевими окулярами, полірованим костюмом та бездоганним волоссям у хвостику, зіграв Даніель Брюль («Перший месник: протистояння», «На Західному фронті без змін»). 

Згідно з синопсисом, події шестисерійної драми беруть початок у 1972 році, Карлу Лагерфельду 38 років, і він ще не носить своєї знаменитої зачіски. Дизайнер займається прет-а-порте й про його роботу знають лише люди безпосередньою в індустрії. Зустрівши молодого й амбітного денді Жака де Башера, Карл Лагерфельд кидає виклик своєму другу й супернику Іву Сен-Лорану, за яким стоїть промисловець П'єр Берже.

На тлі 70-х у Парижі, Монако й Римі «Стати Калом Лагерфельдом» висвітлить розвиток складної й культової особистості Карла Лагерфельда, що стане відомим як кайзер або імператор моди. У шоу також з’являться знакові персонажі в житті дизайнера: засновниця Chloé Габі Агьон (Аньєс Жауї), митець Енді Воргол (Пол Спера) та Марлен Дітрих (Сунньї Меллес).

Серіал адаптований за мотивами біографії Рафаели Бакке «Кайзер Карл: Життя Карла Лагерфельда». Реліз всіх серій відбудеться 7 червня.

Читайте також: 7 очікуваних серіалів весни: прем’єри та нові сезони улюблених шоу.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).