Jamala представила новий мініальбом "Поклик" і анонсувала лайв у музеї

Новости
28.10.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Почути новий EP наживо вперше можна буде в київському Музеї Ханенків, а також на концертах у Варшаві та Кракові
ПОДЕЛИТЬСЯ

Новий реліз співачки був записаний у різних куточках Європи під час вимушеної розлуки з домом через війну. Для Jamala цей період був сповнений суму за рідними людьми, а місцями й розквіту гордості за свій дім. Тож природно, що всі чотири пісні об’єднані дорогими серцю елементами нашої культури. Попри електронне звучання запису, у релізі можна почути і кримськотатарський інструмент дойру, і народний спів, і українську поезію. 

"Поклик" — це сплетіння драматизму й трепетної ніжності. Переосмислення любові у світі, де все навкруги б’ється вщент. Де ти знаходиш сили йти далі, тримаючись лише за кохану людину, дітей і спогади про дім. 

 

"За цей рік багато хто з нас почув свій поклик. Боротися. Рятувати. Любити. Для мене цей запис сповнений теплих почуттів до сміливих людей, які ніби все життя невтомно борються за власну волю й величну культуру", — Jamala, співачка та авторка пісень, володарка "Нагороди за визначне лідерство артиста" від Атлантичної ради США 2022 року. 

Уперше співачка виконає новий матеріал наживо 5 листопада у Національному музеї мистецтв імені Ханенків, який 10 жовтня постраждав від обстрілів з боку рф. Усі кошти від продажу квитків буде спрямовано на благодійні потреби. У доступі — лише 50 квитків-донатів

А вже згодом Jamala представить "Поклик" на концертах у Варшаві (13/11) та Кракові (15/11).

Читайте також: Є питання: Скільки відсотків українців стали частіше спілкуватися українською після 24 лютого

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).