Український виконавець Elephant представив трек, записаний під час активних бойових дій під Києвом

Новости
14.06.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
"Терор"
ПОДЕЛИТЬСЯ

Діма Циганенко, ексфронтмен гурту The Elephants, випустив сольну пісню на підтримку українців. Кошти від прослуховування треку під назвою Terror він передасть волонтерам.

На початку повномасштабної війни Діма перебував біля Макарова Київської області, де проходили найзапекліші бої. Він написав пісню під час окупації, в оточенні російських військ, коли в домі не було електрики й жодних умов для життя.

“Це був саме той страшний період, наслідки якого ми побачили у новинах після звільнення Київщини, згадує музикант. Я шукав, як це виразити за допомогою звуків. Хотів, щоб у пісні досі звучала надія”. У тексті Діма описує перші дні воєнного терору: тремтіння вікон від вибухів, відсутність сну та героїзм українців у боротьбі за свою свободу.

Послухати трек можна на Bandcamp. На платформі також відкрито збір коштів — їх передадуть волонтерській організації “Поряд”, яка забезпечує гуманітарною допомогою постраждалих від війни. 

Доєднатися до збору коштів також можна, придбавши NFT-обкладинку пісні, яку створив 3D-художник Данило Уланов під кураторством арт-директорки Дарії Дрожденко. Дитина, зображена на NFT, є символом сакрального: її неможливо зламати чи знищити, адже вона захищена сферою. Світло переможе темряву, добро переможе зло.

Читайте також: Акт солідарності: Соліст гурту Imagine Dragons підняв український прапор під час концерту у Празі

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).