Ілон Маск може піти з посади СEO твіттеру, але за однієї умови

Новости
19.12.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Якщо користувачі проголосують за це у його дописі
ПОДЕЛИТЬСЯ

Уперше з дня покупки твіттеру Ілон Маск вирішив порадитися з користувачами щодо майбутнього соціальної мережі. Власник Tesla та SpaceX запитав у підписників, чи варто йому залишитися на посаді СЕО застосунку. За словами Маска, той покине крісло керівника твіттеру, якщо цього захоче більшість.

Допис все ще залишається на сторінці Ілона у соціальній мережі, але проголосувати вже неможливо. Наразі майже 56 відсотків користувачів підтримали звільнення Маска. Однак сам СЕО поки що не випустив офіційної заяви з цього приводу.

На сьогодні, 19 грудня, це не єдина важлива зміна у твіттері. Ілон Маск оголосив ще одну зміну у політиці соціальної мережі. Тепер користувачі не зможуть прикріпляти посилання на інші застосунки, такі як фейсбук, інстаграм та інші.

"Ми знаємо, що багато наших користувачів можуть бути активними в інших соцмережах. Однак у майбутньому Twitter більше не дозволятиме безкоштовне просування певних платформ", —йдеться у заяві компанії.

Читайте також: Джессіка Честейн підтримала чайлдфрі-жінок: "Я думаю, що це чудово"

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).