Лілі Коллінз змінює образ у тизері третього сезону "Емілі в Парижі"

Новости
27.09.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Тепер у головної героїні є трендовий чубчик
ПОДЕЛИТЬСЯ

Netflix представив тизер третього сезону серіалу "Емілі в Парижі". До своєї ролі у шоу повернулася акторка Лілі Коллінз, а також інший акторський каст минулих сезонів: Лукас Браво, Ешлі Парк і Філіппін Леруа-Больє. Сюжет нових серій "Емілі в Парижі" поки що залишається у таємниці, хоча, судячи з тизеру шоу, Емілі знову зіткнеться з любовним трикутником.

У третьому сезоні серіалу головна героїня змінить свій образ. "Це Париж", — вигукує у тизері Емілі, відрізаючи собі трендовий чубчик. Стиль Емілі залишиться таким, як до нього звикли глядачі минулих сезонів: яскраві сукні, жакети та, звісно, образи з твідом та принтом pied-de-poule.

"Емілі Купер продовжить свою подорож самопізнання в Парижі ще на два сезони. Але як у третьому, так і в четвертому сезоні Емілі доведеться боротися з кардинальним рішенням, яке вона прийме для себе. Міс Купер буде змушена вирішити: залишитися в Gilbert Group і повернутися додому в Чикаго, як вона планувала, або приєднатися до Сільві в її новій маркетинговій фірмі, відкинувши обережність і повністю прийнявши паризький спосіб життя", — зазначає Netflix.

Читайте також: Тизер нової "Русалоньки" від Disney набрав рекордні для кіностудії 104 мільйони переглядів

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).