Естонія та Латвія першими офіційно визнали війну в Україні геноцидом

Новости
22.04.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Солідарність з українським народом
ПОДЕЛИТЬСЯ

Естонія та Латвія стали першими країнами у світі, які офіційно визнали події в Україні геноцидом українського народу. Парламентарії обох країн підтримали відповідне рішення на останньому засіданні. Так, Естонії для цього знадобилося 86 голосів представників уряду, повідомляють місцеві ЗМІ.

"Росія вчинила масові злочини проти цивільних на тимчасово окупованих територіях [України], серед іншого в Бучі, Бородянці, Гостомелі, Ірпені та Маріуполі, а також багатьох інших містах. Зокрема, йдеться про вбивства, викрадення, депортації, ув'язнення та осквернення тіл загиблих", — коментують парламентарії Естонії.

Крім того, обидві країни закликали інших членів ЄС та країни світу загалом приєднатися до визнання дій росії в Україні геноцидом. "Латвія та наш народ показали підтримку, вірність та солідарність з Україною. З ухваленням цієї заяви ми продовжуємо висловлювати підтримку", — говорить голова Сейму Рішард Коль.

Читайте також: Архітектурне бюро "ФОРМА" представило проєкт тимчасового житла для митців

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).