На радіостанціях у Європі щогодини лунатимуть українські пісні

Новости
22.03.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Ініціатива Олени Зеленської
ПОДЕЛИТЬСЯ

Разом Міністерством культури та інформаційної політики Перша леді України Єлена Зеленська ініціювала акцію-маніфест на європейському радіо. Відтепер щогодини на популярних станціях лунатимуть українські пісні.

Приєднатися до відбору пісень для європейських радіостанцій можна у коментарях на фейсбук-сторінці Олени Зеленської. Так, наприклад, користувачі мережі пропонують додати треки Андрія Скрябіна, Олександра Пономарьова, Христини Соловій, Володимира Івасюка, Макса Барських, Святослава Вакарчука та інших українських виконавців. Пізніше з цих рекомендацій і сформується плейлист для популярних радіостанцій у Європі.

"Війна нищить нашу матеріальну та культурну спадщину. Зруйнований музей в Іванкові, де зберігалися роботи Марії Примаченко, і Музей українських старожитностей у Чернігові. Але наша пісня – це те, що не знищити. Вона має особливу суперсилу – додавати нам життя й наснаги, піднімати бойовий дух", – коментує Олена Зеленська.

Читайте також: "Не звикаймо до війни": Папа Римський написав пост у Twitter українською

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.06.2022
FROLOV
Світшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).