"Усі говорять про погоду": Fondazione Prada відкрили виставку, присвячену екології та нестабільному майбутньому Венеції

Новости
29.05.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Мистецтво потенційної катастрофи
ПОДЕЛИТЬСЯ

У Венеції, у палаці XVIII століття, свою нову виставку "Усі говорять про погоду" відкрили Fondazione Prada. Бренд присвятив експозицію екології та нестабільному майбутньому міста.

Колективна виставка художників зі всього світу представляє як оригінальні роботи, так і репродукції. Зі слів Дітера Роелстрате, куратора виставки, таке рішення було прийняте через нестабільну екологічну ситуацію в місті. Так, на першому поверсі Fondazione Prada відкрили лише магазини, картини та інші предмети мистецтва бренд представив на вищих рівнях палацу.

"Наукове співтовариство загалом погоджується з тим, що через 75 років Венеції більше не буде, вона буде затоплена… так що ця будівля буде втрачена", – говорить куратор виставки Дітер Роелстрате.

У рамках "Усі говорять про погоду" представлені роботи Шанталя Пеньялоса, Вівіан Сутер, репродукції Пітера Брейгеля, Вільяма Тернера та Клода Моне. Виставка триватиме до 23 листопада 2023 року.

Читайте також: Кінематографія чистого зла: чому фільм Мартіна Скорсезе "Вбивця місячної квітки" — ще один доказ геніальності режисера

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).