"У що ти була одягнена": У Нью-Йорку відкрили виставку, присвячену жертвам сексуального насильства

Новости
14.07.2022
ТЕКСТ: Анастасія Поляк
ПОДЕЛИТЬСЯ
Генсек ООН поділився своїми думками щодо проблеми
ПОДЕЛИТЬСЯ

У Нью-Йорку пройде виставка під назвою “У що ти була одягнена”, у рамках якої організатори представили одяг, що був на людях тоді, коли вони зазнали сексуального насильства. Ініціаторами заходу виступили RISE та Spotlight Initiative.

Головна мета виставки — показати, що сексуального насильства може зазнати будь-хто, незалежно від статі, віку чи національності. Там представлено одяг жертв з усіх куточків світу, серед якого навіть є підгузки дворічної дитини. Це яскраво демонструє той факт, що постраждати від насильства можна незалежно від того, який одяг був на людині.

“Ця виставка підтверджує, що сексуальне насильство відбувається скрізь, у всі часи та в усіх культурах. Кожна третя жінка в усьому світі зазнавала фізичного або сексуального насильства, і загалом 1,3 мільярда людей пережили сексуальне насильство”, — повідомляє генсек ООН. 

Антоніу Гуттеріш також поділився, що Spotlight Initiative у партнерстві з Європейським Союзом у більш ніж 25 країнах світу запускають програми, спрямовані на захист гендерно зумовленого насильства та посилення заходів для його запобігання.

“Ми живемо в час, коли принципи тілесної автономії, гендерної рівності та прав людини загалом знаходяться під великою загрозою. Але ми не повинні втрачати надію. Негатив, який ми відчуваємо, є прямим результатом сили нашого бачення світу, вільного від насильства, нерівності та несправедливості”, — додає генсек ООН.

Читайте також: Ратифікація Стамбульської конвенції: Як це змінить відчуття безпеки жінок

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).