Як це було: Благодійний Garage Sale vol 2.0 у Fairmont Grand Hotel Kyiv

Новости
20.09.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Захід відвідали Олександр Скічко, Олексій Суханов, Тарас Цимбалюк та інші знаменитості
ПОДЕЛИТЬСЯ

Помітні успіхи ЗСУ не лише надихають українців, але й додають снаги, мотивуючи не розслаблятися і ще більше робити на користь перемоги та майбутньої відбудови нашої країни.

Саме з цією метою 17 вересня в готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся уже другий благодійний гаражний розпродаж українських модних брендів. Гості, що завітали на garage sale, могли придбати одяг, взуття, прикраси та аксесуари, представлені як провідними модними брендами, так і fashion-новачками. Серед учасників charity-заходу були ANDRE TAN, CHER’17, CRIMSON SQUARE, DAMN JEWELRY, EROMIN STORE, FLO OUTFITS, FORSEA STUDIO, GASANOVA, HELENA ROMANOVA, IDoL., J'AMEMME, KOHAI, KOHANA, LITKOVSKA, MATIQUE, MON.DAY ATELIER, NESAMOVYTO, OLIZ, ONLY GOOD, ROOMMATE, SAMOKISH, SAYYA, SUPPORT BY POUSTOVIT, TOTAL WHITE, WOMÁN JEWELRY та НА ОЧІ. Окрім того, відвідувачі мали змогу придбати раритетні платівки на корнері вінілу та насолодитися букетами з «трендовою бавовною» на квітковому стенді від «КВІТКАРНІ Ю».

Особливий настрій події створювали DJ-сети від Mishukoff та SAVETHETUNE, а також артпростір з роботами українських митців Artists Support Ukraine.

Партнером заходу стала студія чистки OSCAR Dry Clean Studio.

Захід став продовженням серії благодійних культурно-мистецьких заходів готелю Fairmont Grand Hotel Kyiv, метою яких є збір грошей на потреби українців, що особливо постраждали під час війни. Цього разу усі зібрані кошти будуть спрямовані до благодійного фонду Єлизавети Юрушевої та Олександра Скічка «Обираємо майбутнє разом», на закупівлю генераторів електричного струму для регіонів, що зазнали руйнувань від воєнних дій.

Відвідали захід Олександр Скічко, Олексій Суханов, Тарас Цимбалюк, Арам Арзуманян, Анна Трінчер, Вадим Олійник, Тимур та Інна Мірошниченки, Діана Глостер, Слава Соломка, Маша Фокіна, Марія Дідковська, Юлія Костецька та інші.

Читайте також: Листи з України: колаборація "Укрпошти" та художниці ZINAIDA до 25-річчя UFW

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).