Fashion-супротив: Список брендів, які відмовилися співпрацювати з Росією

Новости
03.03.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Від люксових марок до масмаркету
ПОДЕЛИТЬСЯ

Росія зазнає економічних втрат не лише зі сторони санкцій ЄС та Америки, але й через масовий відхід міжнародних брендів з її ринку. Співпрацювати з РФ вже відмовилися Apple, Audi, BMW, Coca Cola, Nestle та ще більше 60 крупних марок. Розірвати зв’язки з Росією вирішили й модні бренди – від люксових до масмаркету. Нижче — перелік найвідоміших із них.

H&M. Шведський масмаркет-гігант H&M повністю покидає ринок Росії. Бренд закриває усі офлайн-магазини по країні, а також забороняє доставку зі свого офіційного сайту у регіони країни-окупанта.

Nike. Спортивний бренд закриває онлайн-магазин у Росії. Поки що бутіки Nike у країні працюють у звичайному режимі, але невідомо, чи з’являться нові поставки в них.

Acne Studios. Бренд також припиняє свою роботу в Росії. Крім того, Acne Studios пожертвували кошти в фонди допомоги українським вимушеним біженцям та підтримки у надзвичайних ситуаціях.

Coperni. Після перезапуску бренду у 2019 році частина колекцій відшивалася у київських ательє. Свій майбутній показ Coperni проведуть на підтримку українських майстрів. Свою співпрацю з країною-окупантом бренд вже припинив.

Nanushka. Заснований у Будапешті бренд оголосив про припинення поставки нових колекцій для покупців із Росії.

Ganni. Fashion-бренд одним із перших припинив співпрацю з Росією. Також Ganni перерахували $ 15 000 Данському фонду у справах біженців. Своє рішення бренд обґрунтовує як підтримку міжнародних санкцій.

Asos. Одна з найкрупніших рітейл-платформ, на якій можна придбати речі від масмаркету до брендів міддл-сегменту світу, припинила доставку в Росію. «Продовжувати торгівлю з Росією було б недоцільно та неправильно», — йдеться у заяві Asos.

COS. Бренд, що входить до сімейства H&M Group, припиняє роботу своїх магазинів у Росії. Замовити речі COS на офіційному сайті у російських клієнтів також не вийде.

Burberry. Люксовий бренд приєднався до числа тих, хто відмовився доставляти свої речі в Росію. У заяві Burberry говориться, що компанія слідкує за ситуацією в Україні.

Golden Goose. Італійський бренд припинив доставку клієнтам країни-окупанта через логістичні труднощі. Нагадаємо, від співпраці з Росією відмовилися найпопулярніші служби доставки: DHL, UPS і FedEx.

Karl Lagerfeld. У зв’язку з нападом Росії на суверенну Україну бренд призупинив доставку до клієнтів країни.

Також свою співпрацю з країною-окупантом зупинили найкрупніші рітейлери Farfetch, Mytheresa, Matchesfashion.

Читайте також: Український стартап у колаборації з художниками створює NFT-картини, аби зібрати $ 1 мільйон на допомогу армії

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.06.2022
FROLOV
Світшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).