Про історію українського руху Femen знімуть фільм

Новости
21.06.2019
ПОДЕЛИТЬСЯ
Наші груди — наша зброя
ПОДЕЛИТЬСЯ

Українська кінокомпанія "Артхаус Трафік" та французька Pan-Européenne об’єдналися для роботи над фільмом про український рух Femen. В рамках Каннського кіноринку вони уклали договір про співпрацю над проектом “Наші груди – наша зброя: Історія руху Femen”.

Зйомки стартують у 2020 році, учасниці руху прийматимуть консультативну участь у розробці фільму.

Український рух Femen з’явився на початку 2008 року, активістки виступають проти дискримінації жінок, корупції, тощо. До складу організації входять трохи більше десяти учасниць, це переважно молоді жінки, під час своїх акцій вони часто одягають епатажні костюми і оголюють груди.

Українським продюсером стрічки стане Денис Іванов, директор кінокомпанії “Артхаус Трафік” та засновник Одеського кінофестивалю. Французька кінокомпанія Pan-Européenne працювала над багатьма відомими стрічками, зокрема “Містер Ніхто” та “Одіссея”.

Режисеркою проекту стане Дар’я Жук, її дебютний фільм “Кришталь” здобув Гран-прі Одеського кінофестивалю, Гран-прі Тбіліського міжнародного кінофестивалю та премію молодіжного журі за найкращу режисуру на міжнародному кінофестивалі у місті Корк, Ірландія. Над сценарієм фільму працює сценаристка, режисерка, драматургиня та активістка Наталія Блок. У своїх роботах вона описує теми гендерної нерівності, а свою останню картину вона присвятила фемінізму в Україні.

Читайте также:

Украинские активисты выпустили съемку о борьбе со сверхпотреблением в моде

Как это, быть… социальным активистом 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
21.08.2019
OBERIG jewelry
Підвіска
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).