"Довідник української моди": Вийде перша книга про інсайдерів, що створюють індустрію моди в Україні

Новости
20.10.2020
ПОДЕЛИТЬСЯ
Fashion Directory of Ukraine
ПОДЕЛИТЬСЯ

"Довідник української моди" (Fashion Directory of Ukraine) — це перша книга про людей, що створюють індустрію моди в Україні. Над проєктом близько пів року працювали історикиня моди і fashion-критикиня Зоя Звиняцьківська та журналіст і редактор моди Антон Єременко. 

Автори книги записали 100 годин інтерв’ю з 92 представниками різних напрямів української модної індустрії: дизайнерами, стилістами, фотографами, рітейлерами та іншими. Основна мета видання — надання цілісного уявлення про українську моду як сформовану креативну індустрію.

“За останні роки українська мода перестала бути локальним явищем, окремі перемоги перетворилися на систему, тому ми вирішили створити книгу, що демонструватиме це", — розповідає Антон. Цю тезу продовжує Зоя: "Головними умовами нашої роботи були незаангажованість та увага до фактів. Треба було привести несформовану множину уявлень про вітчизняну модну індустрію в систему, що відповідає критеріям глобальної моди. Українська модна індустрія — динамічне та масштабне явище, і нашою метою було показати його комплексно, дати цілісну картину".

Загальний обсяг книги складає 192 сторінки. Над дизайном видання та обкладинкою працював Гліб Муха. Більша частина портретів героїв книги авторства фотографки Юлії Крайст. 

Fashion Directory of Ukraine буде видано двома мовами — українською та англійською. Окрім друкованих примірників, на сайті fashiondirectory.com.ua, починаючи з 28 жовтня, будуть з’являтися матеріали книги у вільному доступі.

Читайте также: Что внутри: Книга в честь 30-летней модельной карьеры Наоми Кэмпбелл

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).