В Україні відкриють перший публічний парк сучасної скульптури

Новости
27.08.2020
ПОДЕЛИТЬСЯ
PARK3020
ПОДЕЛИТЬСЯ

15 вересня 2020 року офіційно розпочинає свою роботу перший публічний парк сучасної скульптури в Україні. Там будуть представлені проєкти українських скульпторів: Назара Білика, Анни Звягінцевої, Олексія Золотарьова, Антона Логова, Анни Надуди, Богдана Томашевського та інших. 

"Мета PARK3020 – підтримка українських художників, які працюють із сучасною скульптурою, – розповідає візіонер Ігор Кривецький. – Інституція створює передумови для розвитку нового професійного покоління українських художників та їхньої презентації на міжнародному рівні". Довгострокові цілі парку включають (але не обмежуються) постійні експозиційні та навчальні програми, розбудову розвитку інфраструктури парку та регіону, а також побудову позитивного іміджу української культури за кордоном.

3020 – символічна дата створення й одночасно амбіція розвитку. Вагомим компонентом роботи PARK3020 буде міжнародний культурний обмін. У рамках обміну у 2020–2022 роках передбачається партнерство з ключовою інституцією презентації публічного мистецтва у Великобританії – Yorkshire Sculpture Park. 

"У парку акцентуватимуть увагу не тільки на візуальній частині, а й на вивченні методів і підходів для створення об'єктів у публічному просторі та на систематизації роботи в галузі сучасної скульптури", – коментує кураторка проєкту Катя Тейлор.

Також у парку представлені результати скульптурного воркшопу із граніту, який проходив у травні 2020 року. Серед учасників: Петро Гронський, В’ячеслав Гутиря, Олександр Дяченко, Олег Капустяк, Володимир Кочмар, Людмила Мисько, Юрій Мисько, Володимир Протас, Віталій Протосеня, Юрік Степанян, Василь Татарський, Гарнік Хачатрян.

Парк знаходиться в 25 км від центру Львова, у с. Стрілки, біля Edem Resort Medical & SPA.

Вхід до парку безкоштовний за попередньою реєстрацією на сайті, у розділі "Візит".

Читайте також: В Днепре построят самый большой сафари-парк в Украине

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).