Love Airlines: Frolov випустили кампейн до Дня закоханих

Новости
04.02.2021
ПОДЕЛИТЬСЯ
Політ на крилах кохання
ПОДЕЛИТЬСЯ

Frolov випустили нову капсульну колекцію та кампейн, присвячені Дню святого Валентина. Як сказано в релізі бренду: "У часи пандемії ми всі скучили за польотами. Вони стали чимось недосяжним, а звук літака, який пролітає в небі, знову лунає як чудо. Але ніхто не може відібрати в нас польоти на крилах кохання".

В нову капсулу під назвою Love Airlines увійшли культові моделі бренду: одяг в червоному і блакитному кольорах — та аксесуари: bra-bags з вишитими серцями, краватки, чокери, підв’язки і пояси.

Спеціальний трек, натхненний настроєм колекції, створив Mazhora. Режисером ролика виступив Dvizhon, а хореографом — Аліна Лаговська.

"У дитинстві, перед польотами, я завжди мав сильні емоції радості та очікування нових вражень. В животі було відчуття, схоже на те, коли ти закохуєшся. Я люблю польоти кохання і польоти на літаках та завжди хотів мати свої авіалінії. Мрії здійснилися у нашому новому відео", – розповідає Іван Фролов.

Читайте також: Doja Cat выступила на YouTube Streamy Awards в платье Frolov

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).