Модний маніфест: у музеї V&A відкривається виставка Коко Шанель

Новости
04.09.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Ретроспектива робіт культової кутюр’є
ПОДЕЛИТЬСЯ

Спадщина французької дизайнерки Габрієль «Коко» Шанель вічна: вона ввела в моду вільний силует, маленьку чорну сукню та заснувала Chanel. У вересні відкривається нова експозиція «Габрієль Шанель. Маніфест моди» в лондонському Музеї Вікторії та Альберта — вона досліджує вплив культової кутюр'є.

Хронологічно виставка документує створення модного дому Chanel, першого бутика бренду та останнього показу дизайнерки 1971 року. На експозиції представлять понад 200 айтемів, які вперше зібрані разом. Серед них аксесуари, парфуми та ювелірні прикраси.

«Для нас велика честь, що перша виставка, присвячена Габріель Шанель, яка відбудеться у Великій Британії, буде представлена в V&A, одному з найпрестижніших музеїв світу. Габріель Шанель була легендою ще за життя», — коментує президент моди Chanel Бруно Павловський.

Також охочі зможуть придбати спеціальний пакет для відвідування виставки в лондонському готелі «Кенсінгтон». Він включає два квитки з необмеженим часом для візиту експозиції, а також книжку «Габріель Шанель. Кавовий столик "Маніфест моди"».

«Ця виставка проаналізує внесок Шанель у моду та її радикальне бачення стилю, яке створило сучасність і відобразило прагнення жінок та еволюцію їхнього місця в суспільстві», — коментує Бруно Павловський.

Експозиція «Габрієль Шанель. Маніфест моди» відкриється 16 вересня.

Читайте також: У меню — парфуми: Chanel відкриває кафе в Брукліні.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).