Тато — флорист, мама — електрикиня: Дивіться нову соціальну рекламу проти гендерних стереотипів

Новости
26.04.2019
ПОДЕЛИТЬСЯ
У професії всі рівні
ПОДЕЛИТЬСЯ

Міністерство інформаційної політики запустило нову соціальну рекламу в боротьбі з гендерними стереотипами та уявленнями про “чоловічі” та “жіночі” професії.

В роликах чоловіки працюють флористами, вихователями дитсадка, кондитерами або сидять вдома з дітьми, а жінки відправляються на війну, грають в американський футбол і працюють електрикинями. “Професія вільний вибір кожного”, говориться у відео, наголошуючи на різниці обох статей, яка не повинна обмежувати їх у слідуванні своєму покликанню.

Окрім роликів з професіями, Міністерство політики випустило відео про різницю заробітної плати чоловіків та жінок: “Катя і Сергій працюють в офісі з 9 ранку. Вони з одного міста, ходили до сусідніх шкіл, обоє вивчились на менеджера і сумлінно виконують свої обов'язки на однакових посадах. Але зарплата у них не однакова”. За статистикою, українські жінки отримують на чверть менше, ніж чоловіки.

Кампанія з боротьби зі стереотипами стартувала 15 лютого.

Читайте також: "Не ваша справа": PinchukArtCentre презентує нову виставку

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).