Джіджі Хадід і Леонардо Дікапріо разом відвідали ресторан у Нью-Йорку

Новости
21.11.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Модель та актор вже проводили спільно час за вечерею
ПОДЕЛИТЬСЯ

Джіджі Хадід та Леонардо Дікапріо помітили за вечерею у престижному ресторані Cipriani разом з другом Лео — колегою по фільму Don't Look Up Віві Нево. На зустріч 48-річний актор одягнув чорні джинси, об'ємний пуховик та білі кросівки, а у якості аксесуара додав бейсболку.

Лаконічний образ моделі асоціюється з врівноваженим духом 90-х. Джіджі була в темному кроп-топі та широких брюках, які доповнила шкіряним оверсайз-жакетом і сірим шарфом. Яскравість вбрання забезпечили прикраси — подвійний золотий ланцюжок гармонізує та завершує розслаблений, але елегантний образ.

Нагадаємо, у вересні Хадід та Дікапріо спілкувалися на афтепаті Тижня моди у Нью-Йорку. Це був перший раз, коли вони проводили час у публічному просторі разом. Знаменитостей помічали в тих самих містах і місцях вже кілька разів. Окрім Тижня моди в Нью-Йорку, вони одночасно були в Мілані, де модель брала участь у показі Versace. 

Читайте також: Бейонсе, Адель, Гаррі Стайлз та інші: Оголошено список номінантів на премію Grammy — 2023

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).