Блиск і радість: DefineMe запускає парфуми Barbie

Новости
24.07.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Фруктово-квіткова комбінація
ПОДЕЛИТЬСЯ

Фільм «Барбі» демонструє неймовірні показники в кінотеатрах — стрічка Ґрети Ґервіґ стала найкасовішим дебютом жінки-режисерки. Нові колаборації зі стрічкою продовжують з’являтися: DefineMe Creative Studio спільно з Mattel запускає Barbie Eau de Parfum.

Аромат, як і естетика персонажки Барбі, є комбінацією блиску й радості в супроводі квіткових і фруктових нот. Верхні ноти парфуму відкривають відтінки свіжого помело, полуничного нектару, червоної вишні та плодів дракона. Запахи свіжих фруктів змінюються на нюанси цвіту: жоржинову троянду, гарденію, півонії й рожеву магнолію.

«Ми хотіли втілити елементи особистості Барбі — вона блискуча, весела, впевнена в собі — і створити аромат, який відображає ці риси», — розповіла засновниця DefineMe Дженніфер Ньютон.

Фіналом парфуму стають вершкові, гладкі та стійки ноти сандалу, а також аромат збитих вершків і м’якого мускусу. Парфуми з нової колаборації «Барбі» доступні для замовлення на вебсайтах Macy’s, Amazon і DefineMe і в бутику Number One Beauty в каліфорнійській Санта-Моніці.

Дженніфер Ньютон, яка створила парфумерну компанію DefineMe у 2015, познайомилася з Mattel на Beautycon у 2019. Незадовго після того, як підприємиця домовилася з Disney про створення низки ароматів, присвячених культовим принцесам.

У період пандемії COVID-19 перемовини з виробником іконічної Барбі припинилися. Втім, циркуляція тренду barbiecore спонукали Ньютон до відновлення розробки аромату. Під окремим брендом DefineMe Creative Studio, спрямованим на колаборації, Barbie Eau de Parfum побачить світ вже в серпні.

«Я маю намір розширити цю лінійку, розвинути її, скажімо, до Кена та Малібу Барбі — я бачу продовження в майбутньому», — зазначає Ньютон.

Читайте також: Карл Лагерфельд і Бейонсе: 8 ляльок Barbie, натхненних відомими особистостями.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).