Додаток з вивчення граматики англійської мови Gramaro відкрив для українців безкоштовний доступ до курсів

Новости
19.04.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Програма розрахована на рік
ПОДЕЛИТЬСЯ

Популярний додаток для вивчення граматики англійської мови Gramaro відкрив для українців безкоштовний доступ до своїх курсів. Вони розраховані на вивчення мови від початкового до поглибленого рівня. Безкоштовна підписка на тариф Premium триватиме один рік.

"Ми всією душею співчуваємо, що вам довелося пережити такі жахливі події за останні тижні, та хочемо підтримати вас, зробивши вивчення англійської мови простішим", – говориться у заяві компанії.

Відзначимо, Gramaro – додаток для iOS і Android, створений для вивчення англійської граматики в ігровій формі. Завдяки простому використанню і коротким завданням Gramaro робить процес вивчення граматики цікавим і інтерактивним. Містить понад 60 правил для рівнів від початкового до поглибленого. 

Як отримати доступ?

  1. На телефоні або планшеті Android чи iOS завантажте та встановіть додаток Gramaro.
  2. Для активації безкоштовного доступу на екрані з налаштуваннями натисніть на прапор України 5 разів.
  3. Якщо ви з України, ви одразу побачите повідомлення, що все пройшло успішно та відтепер ви маєте Premium-тариф і доступ до всіх завдань на 1 рік.

Знайти посилання для завантаження додатку на різні операційні системи можна тут

Читайте також: В Україні створили комікс для дітей, який пояснить, як поводитися з вибухонебезпечними предметами

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.06.2022
FROLOV
Світшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).