Netflix опублікував перший трейлер документального серіалу Меган Маркл та принца Гаррі

Новости
02.12.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Інсайдерський погляд на королівську родину
ПОДЕЛИТЬСЯ

Герцог і герцогиня Сассекські піднімають завісу над своєю історією кохання та показують життя працюючих членів королівської родини. Режисеркою проєкту виступила Ліз Гарбус (“Невідома Мерилін” 2012). 

У трейлері стрічки Harry & Meghan режисер запитує: "Чому ви захотіли зняти цей документальний фільм?” На що Гаррі відповідає за кадром: "Ніхто не знає, що відбувається за зачиненими дверима. Я мав зробити все можливе, щоб захистити свою сім'ю". Водночас Меган додає: "Коли ставки такі високі, чи не краще почути нашу історію від нас?"

У шести епізодах серіалу розповідається про таємні зустрічі на початковому етапі стосунків Меган і Гаррі, а також про проблеми, через які вони були змушені відмовитися від своїх постійних обов'язків у королівстві. 

У 2020 році пара підписала масштабний багаторічний контракт із Netflix. Угода дозволяє герцогам знімати документальні фільми, документальні серіали, художні фільми для стрімінгового сервісу.

Читайте також: Українські культурні діячі записали відеозвернення, у якому закликають захистити “Довженко-центр”

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).