З перчинкою: бренд Гаррі Стайлза випускає бальзам для губ

Новости
11.08.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Каєнський перець у складі надає губам об’єму
ПОДЕЛИТЬСЯ

Б’юті-бренд Гаррі Стайлза Pleasing розширює асортимент і представляє новий бальзам для губ Big Lip Ha. Особливістю продукту стає каєнський перець у складі, який робить «губи повнішими та пухкішими»

Бальзам, дизайн якого натхненний ретро-естетикою, призначений для щоденного використання. Такі інгредієнти як натуральні олії, масла, ароматизатори з натуральних фруктових і квіткових екстрактів забезпечують максимальне зволоження.

Серед складників також олія ши, яка пом’якшує губи, водночас олія жожоба утворює захисний бар’єр на сухих чи потрісканих губах. Какао, ананас, кокосова олія та бджолиний віск також сприяють зволоженню.

Бальзам Big Lip Ha, що слідує принципам чистого макіяжу, продається в екологічному пакуванні — воно придатне до компостування й створене з вторинної сировини. 

Гаррі Стайлз запустив бренд Pleasing у 2021 році, представивши лаки для нігтів і продукти для догляду за шкірою. Невдовзі була представлена лінійка худі, футболок та шортів.

«Створювати б’юті-бренд — захопливо, тому що створення чудових продуктів є унікальним способом дарувати людям гарний настрій», — розповідав Гаррі.

Читайте також: Гаррі Стайлз на полотні Девіда Гокні.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).