Мистецтво не виходячи з дому: З'явилась віртуальна галерея з роботами українських художниць

Новости
18.03.2020
ПОДЕЛИТЬСЯ
Проєкт HeForShe Ukraine
ПОДЕЛИТЬСЯ

Скільки українських художниць ви можете назвати? Через недостатню представленість жінок у арт-сфері чимало людей не згадають і кількох імен. І саме тому ми запрошуємо вас у віртуальний світ мистецтва.

"ООН-жінки" в Україні презентували центральний проєкт HeForShe Arts Week 2020 – АR-галерею з роботами українських художниць минулого та сучасності. Для цього створили спеціальний додаток з віртуальною галереєю, в якому можна детально розглянути картини, прочитати чи прослухати інформацію про авторок, зробити фото та поділитись з друзями. Тут ви побачите 10 картин із фондів Національного художнього музею України, що є партнером руху HeForShe, а також 4 роботи сучасних художниць, які є номінантками премії Women In Arts 2019.

До галереї увійшли мистецькі твори Олександри Екстер, Марії Синякової, Антоніни Іванової, Софії Левицької, Оксани Павленко, Тетяни Яблонської, Алли Горської, Єлизавети Кремницької, Галини Бородай, Валерії Трубіної, Алевтини Кахідзе, Влади Ралко, Анни Звягінцевої та Ксенії Гнилицької.

Ціль проєкту з віртуальною галереєю – дати можливість людям не лише з усіх куточків України, а й з усього світу дізнатися більше про українських художниць та українське мистецтво загалом.

Читайте також: В Києві відбудеться конференція HeForShe Congress в форматі соціального експерименту

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).