Голлівудський актор Шон Пенн відвідав Львів, аби допомогти українським переселенцям

Новости
29.03.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Він був в Україні у перші дні війни
ПОДЕЛИТЬСЯ

Оскароносний актор і режисер Шон Пенн приїхав на Львівщину, щоб допомагати українським переселенцям. Про це повідомив Максим Козицький, голова Львівської військової адміністрації.

«Зараз я говорю не як документаліст, а як керівник благодійної організації CORE. Ми пропонуємо будь-яку допомогу, готові допомогти як з технічними питаннями, так і з комунікацією», — сказав Шон Пенн.

Львівська область — дорога життя для всіх, хто рятується від активних бойових дій. Нині регіон прийняв майже 300 тисяч переселенців. Місця бракує, тому селять у школи, дитячі садочки й до того ж не мають підтримки міжнародних гуманітарних організацій.

Шон Пенн зголосився допомогти, вже підписав угоду з мером Кракова про пошук тимчасового житла для українців. Сказав, що те, як бореться Україна за незалежність, — приклад для світу.

Перед церемонією «Оскар – 2022» актор просив надати слово Володимиру Зеленському. Навіть поставив умову: сказав, що розплавить свою нагороду за роль у фільмі «Молоко», якщо організатори не запросять президента України виступити з промовою. 

 

 

 

Читайте також: Кіт Степан зібрав $ 10 тисяч за 4 дні, аби допомогти врятувати тварин з українських зоопарків

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
29.07.2022
Balenciaga
Cвітшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).