На честь 150-річчя з дня народження поетеси: Виставу за драмою Лесі Українки покажуть у кінозалах, театрі та онлайн

Новости
23.02.2021
ПОДЕЛИТЬСЯ
По всій країні
ПОДЕЛИТЬСЯ

На честь 150-річчя з дня народження Лесі Українки виставу "Камінний господар" за драмою поетеси покажуть у кінозалах, театрі та онлайн. Проєкт "Театр 360 градусів" буде тривати, починаючи з 25 лютого — дня народження Лесі Українки — і протягом місяця по всій Україні.

"Головна мета нашого проєкту — зробити театр доступним кожному, поширити його у всі максимально доступні нам виміри, щоб кожен українець міг доторкнутися та відчути справжню силу театру та ейфорію від нього, — розповідає Даша Малахова, продюсерка "Театру 360 градусів". — Адже у найважчі часи саме культура рятувала країну. І нині саме такий період, коли мистецькі заходи та якісний театр сприяють нашій самоідентифікації, як народу і як особистості, та дарують емоції, які зараз так потрібні людям".

 

Організатори переконані, що проєкт дозволить розширити театральну аудиторію, а великі твори авангардної та геніальної поетеси побачать українці у кожному куточку країни та навіть за її межами.

"Тепер від театру не сховатися! Він скрізь: вдома, у кінозалах, у вашому смартфоні, коли ви їдете у метрополітені чи гуляєте сквером… Саме про це говорить концепція “360 градусів”, — розповідає Наталія Чижова, продюсерка проєкту. — А реалізовувати її нам допомагають новітні технології, завдяки яким театр стає ближчим та зрозумілішим. І нині кожен може якщо не піти до театру у Києві, то завітати до кіно у своєму місті чи переглянути відеоверсію спектаклю онлайн там, де зручно".

 

Перший тиждень показів пройде у мережі Multiplex (з 25 лютого), а потім до святкування долучаються "Планета кіно" (з 5 березня), "Сінема Сіті" (з 10 березня), мережа комунальних кінотеатрів "Київкінофільм" (з 19 березня), а також інші кінозали у 15 містах України.

З розкладом сеансів можна ознайомитись на сайті "Театру 360 градусів".

Кияни та гості міста можуть відвідати виставу у Театрі на Подолі, що відбудеться 25 лютого та 9 березня.

 

Читайте также: Стиль поетеси: З чого складався гардероб Лесі Українки

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).