Indposhiv запускає бренд bespoke-костюмів для жінок

Новости
25.03.2021
ПОДЕЛИТЬСЯ
Під назвою Heroism
ПОДЕЛИТЬСЯ

Костюми ручної роботи довгий час залишалися прерогативою чоловіків, але Катерина Возіанова, засновниця Indposhiv Bespoke House, має намір це змінити. Через 12 років після заснування майстерні чоловічого костюма вона запускає Heroism – бренд bespoke-костюмів для жінок.

"Heroism народився в дуже незвичайний період мого життя, — каже Катерина. — Вперше за довгий час я ніби втратила внутрішню опору й віру в себе — не на тиждень або місяць, а майже на рік. І це породило потребу у відчутті особливого роду сили. Сили, яку не потрібно нікому доводити або показувати. Сили, яка точно встановлена у кожній жінці, але не завжди показує себе. Мені вперше захотілося зробити костюм для жінок і самій носити костюм. 

Ми назвали наш бренд bespoke-костюмів для жінок Heroism. Тому що я щиро вважаю, що кожна жінка — герой. Опускаючи всі феміністичні гасла, просто скажу, що в нашому світі жінки досить багато "повинні" і витрачають на це дуже багато сил. І для них ми робимо Heroism".

В асортимент бренду увійдуть виключно класичні речі: костюми-двійки та трійки зі спідницями та штанами, сорочки, пальта і плащі. Кожна річ, в традиціях bespoke, буде створюватися індивідуально, за мірками й лекалами замовниці.

Heroism слідує стандартам Savile Row Bespoke Association, згідно з якими костюм bespoke повинен відповідати 21 критерію, від кількості ручної роботи до довжини припусків по внутрішніх швах. Крім цього, до самого процесу роботи та до сервісу в майстерні висувається ряд жорстких правил, покликаних зберегти стандарти якості костюмів і захистити традиції кравецької майстерності.

"Ми створили Heroism для жінок, які зробили себе самі. Для тих, хто знає ціну свого часу і комфорту. Для тих, хто вже домігся багато чого і знає: доводити щось потрібно тільки самій собі. Для цих жінок ми хочемо створити простір комфорту і бездоганного сервісу. У той час як готовий костюм — це компроміс, під розмір, обсяг і вибір якого треба підлаштовуватися, ми створюємо місце, де кожен рух і кожен вигин тканини будуть підлаштовуватися під людину".

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).