У Києві відкрився Інноваційний центр хірургії серця та судин "Добробут"

Новости
16.07.2021
ПОДЕЛИТЬСЯ
Єдиний в Україні
ПОДЕЛИТЬСЯ

15 липня в Києві відкрився Інноваційний центр хірургії серця та судин медичної мережі «Добробут». На урочистий захід завітав мер столиці. «Дуже приємно, що в нашому місті відкриваються такі сучасні медичні центри. Сьогодні головне завдання – щоб кияни могли отримати кваліфіковану, якісну медичну допомогу як  у державних медичних закладах, так і в приватних. Відкриття цього центру – черговий приклад успішної співпраці. Київ сьогодні – це місто, яке дає багато можливостей для розвитку бізнесу за простими та прозорими правилами. І ми готові до співпраці з підприємцями. Ми разом робимо Київ комфортнішим і привабливим для життя. Робимо справді європейською столицею», – наголосив Віталій Кличко.

Генеральний директор ММ «Добробут» Калашніков Олег Володимирович  дав коментар з нагоди відкриття: «Інноваційний центр хірургії серця та судин – це 9 поверхів і 10 000 кв. м, обладнаних відповідно до світових вимог надання медичного сервісу. Потужність центру дозволяє розмістити 71 пацієнта на стаціонарне лікування, де в комфортних умовах вони зможуть отримати якісну і своєчасну допомогу. Поліклінічне відділення прийматиме до 500 пацієнтів на день. Провідні технології у діагностиці та лікуванні – важливе досягнення Медичної мережі «Добробут». Інноваційний центр оснащений найсучаснішим медичним обладнанням, серед яких ангіограф Siemens Artis Q і томограф Siemens Somatom X останнього покоління».

Завідувач відділення кардіохірургії з блоком інтенсивної терапії, доктор медичних наук, лікар-хірург Бабляк Олександр Дмитрович, розповів, что клініка «Добробут» запускає благодійний проєкт всеукраїнського масштабу «Велике майбутнє маленьких сердець». "Ми плануємо проводити 50 операцій на рік. Фінансування проєкту взяли на себе американський благодійний фонд «Український Дар Життя», а також благодійний фонд «Добробут». Операції будуть проводити в Інноваційному центрі хірургії серця та судин".

Також Олександр Бабляк розповів: "Одним з найголовніших ресурсів ММ «Добробут» є люди. Ми набираємо персонал згідно з цінностями та професіоналізмом. Для нас пацієнт завжди залишається пацієнтом, а не клієнтом. Ми ставимося до пацієнтів як до самих себе. Намагаємось ефективно розв'язати їхню медичну проблему, і це збільшує довіру до медицини.

Наразі мініінвазивні операції на серці – це унікальні методики, які дозволяють скоротити час на реабілітацію пацієнта. На сьогодні Інноваційний центр хірургії серця та судин – це єдиний центр кардіохірургії в Україні та один з небагатьох у світі, у якому кардіохірургічні операції проводяться мініінвазивно у понад 80% всіх «відкритих» операцій на серці. Це стало можливим завдяки впровадженню інноваційної методики мініінвазивного багатосудинного коронарного шунтування, автором якої є я.

З гордістю заявляємо, що мережа «Добробут» за ініціативи кардіохірургічної команди лікарів запускає благодійний проєкт всеукраїнського масштабу «Велике майбутнє маленьких сердець». Відтепер діти з вродженими вадами серця, яким показані мініінвазивні операції, зможуть отримати їх безоплатно.

Подібні мініінвазивні операції при складних вроджених вадах серця є найсучаснішим досягненням світової кардіохірургії. Враховуючи, що наша команда володіє цими методиками, ми вирішили зробити їх доступними для дітей в Україні незалежно від рівня соціального забезпечення їхніх сімей".

Серед спікерів був присутній заступник медичного директора з хірургії, лікар-хірург Щербина Максим Володимирович. Він зазначив, що у боротьбі з інсультом найголовніше – це час: «Життєво важлива кожна хвилина. Інсультний центр – це координаційна частина ланцюга, звідки починається діагностика та надання термінової допомоги пацієнтові. Далі – хірургічне відділення, стаціонар та домашній догляд. Реабілітація пацієнта після виписки також проходить під контролем, тому можна сказати, що ми надаємо цілодобову допомогу нашим пацієнтам».

Читайте также: Назван лучший продукт для здоровья сердца

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).